F.P.H. MIKA Producent Artykułów Metalowych,Narzędzi i Okuć Budowlanych

Kategorie
Nowości
Informacje
Regulamin

Zastrzegamy sobie możliwość zaokrąglenia ilości do pełnych opakowań , o czym Państwo zostaną poinformowani telefonicznie lub mailem przed dostawą.

Wpłaty przelewem należy dokonać po otrzymanym potwierdzeniu na e-mail (nie z automatu serwisowego), że zamówienie jest skompletowane i paczki są gotowe do wysyłki , ilość i zgodność towaru numer faktury oraz kwota do zapłaty .

Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej!!!

Nie ustalamy minimalnej kwoty zamówienia , ani minimalnej ilości towaru w zamówieniu , to kupujący sam decyduje za jaką kwotę i jaką ilość towaru chce zamówić.

Uwaga !!! Nie sprzedajemy i nie wysyłamy zamówionego towaru klientom nie zarejstrowanym w serwisie www.fphmika.pl.

Sprzedaż przez serwis www.fphmika.pl ,jest tylko i wyłącznie dla klientów zarejstrowanych i mających założone konto na naszej stronie.

Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub importera.

UWAGA! Wszystkie zdjęcia na naszej stronie mają charakter poglądowy, przedstawiają produkt sprzedawany. W związku że prowadzimy sprzedaż hurtową i mamy wielu dostawców i producentów tych samych produktów mogą się one nieznacznie różnić od tych na zdjęciu np; kolorystyką, nazwą producenta lub importera, opakowaniem, kod kreskowy itp , ale zawsze są o tych samych parametrach i właściwościach . 


 

 

 

 

Koszyk
...jest pusty

Bestsellery
Promocje
Polecamy
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.