F.P.H. MIKA Producent Artykułów Metalowych,Narzędzi i Okuć Budowlanych

Kategorie
Nowości
Informacje
Bezpieczeństwo

 

  Dokładamy wszelkich starań ,aby Klient dokonujący u nas zakupy miał gwarancję bezpieczeństwa dotyczące zarówno jakości towarów , zasad przechowywania powierzonych nam danych osobowych jak i obsługi serwisowej.

  Wykorzystujemy najnowocześniejsze mechanizmy ochrony przekazywania i przechowywania danych osobowych, jakie są w tej chwili dostępne. Wszelkie dane przechowujemy na specjalnym serwerze chronionym firewallem, do którego nie można się włamać z internetu. Każdy dostęp do danych kontrolowany jest przez specjalnie skonstruowany system zabezpieczeń.

  Płatność przelewem realizowana jest dopiero, gdy zamówienie jest skompletowane i gotowe do wysyłki , co daje gwarancję ,że Klient płaci za faktycznie dla niego przygotowane produkty. Paczka zostaje wysłana ,gdy tylko należność za zamówienie jest zaksięgowana na naszym koncie.

  Sprzedajemy tylko produkty wysokiej jakości renomowanych producentów.Każdy produkt pochodzi z legalnej produkcji i dystrybucji , jest fabrycznie nowy .

  Gwarantujemy 100% bezpieczeństwa dostawy zamówionych produktów . Współpracujemy z wyspecjalizowanymi firmami kurierskimi , które gwarantują bezpieczną i terminową dostawę paczki.

 

Koszyk
...jest pusty

Bestsellery
Promocje
Polecamy
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.